Promuj to ogłoszenie

Doradca techniczno-handlowy w branży OZE

Data dodania: 2020-06-03 14:18:48ID: 1749

504Pokaż numerpraca@ekodel.com

Ekodel Sp. z o.o. jest prężnie rozwijająca się firmą z branży odnawialnych źródeł energii, poszukującą do swojego zespołu przedstawiciela handlowego na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego:

Obowiązki:

? Profesjonalna obsługa klientów w procesie sprzedaży
? Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie z nimi długotrwałych relacji
? Negocjacje handlowe
? Przygotowanie ofert dla klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami
? Realizacja celów i polityki sprzedażowej
? Podtrzymanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

? Wykształcenie wyższe (może być w trakcie)
? Dokładność, rzetelność, dobra prezencja
? Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
? Umiejętność nawiązywania kontaktów i efektywnej komunikacji
? Nastawienie na realizację wyznaczonych zadań i osiąganie celów
? Samodzielność i determinacja w działaniu
? Prawo jazdy kat. B
? Doświadczenie w obsłudze klienta przez telefon i e-mail

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
Aplikacje prosimy wysyłać na adres: praca@ekodel.com. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Ekodel Sp. z o.o. (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez potencjalnego Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6. Ust. 1 lit. a) i c) RODO.
www.ekodel.com