Promuj to ogłoszenie

Grafik DTP

Data dodania: 2020-07-28 15:54:26ID: 1852

praca@staramydlarnia.pl

Stara Mydlarnia Producent Kosmetyków Naturalnych
poszukuje osoby na stanowisko:

Grafik DTP

Miejsce pracy: Białe Błota k. Bydgoszczy

Zadania:

- kreacja projektów graficznych,nowych koncepcji opakowań, etykiet, katalogów, reklam prasowych, itp.
- skład DTP i przygotowanie do druku
- ścisła współpraca z działem marketingu przy realizacji projektów graficznych
- aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów w branży kosmetycznej

Oczekiwania:

- minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku dotyczącym projektowania grafiki reklamowej, wydawnictwa reklamowego (poparte portfolio)
- biegła znajomość programów graficznych (Adobe Illustrator, Indesign, Photoshop)
- praktyczna umiejętność projektowania I przygotowania materiałów do druku DTP
- kreatywność, zmysł estetyczny i samodzielność w projektowaniu
- odpowiedzialność, dbałość o szczegóły
- komunikatywność

Oferujemy:

- Pracę w nowocześnie zorganizowanej firmie o
ugruntowanej pozycji lidera w branży kosmetyków
naturalnych
- Stabilne zatrudnienie
- Przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje w zespole
- Możliwość rozwoju umiejętności z dziedziny księgowości