Promuj to ogłoszenie

Pracownik sprzątający Bydgoszcz

Data dodania: 2020-09-07 13:04:23ID: 1956

785Pokaż numerrekrutacja@armakrosno.pl

Agencja Ochrony Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.:

Pracownika sprzątającego w Bydgoszczy na ul. Hermana Frankego

Opis stanowiska:

- utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych,
- praca w systemie zmianowym,

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę ,

- pracę w miłej atmosferze,

- akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych po przepracowaniu trzech miesięcy np.

* dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

* dofinansowanie do okularów 350 zł,

* dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,

* możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd,

Kontakt w sprawie pracy do rekrutacji od 8 do 15 - 785 - 510 - 307 lub do kierownika 785 512 147

Kandydaci,którzy dzwonią proszeni są podanie nazwy miasta.

Informujemy ,że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Edytuj Dodane o 10:00, 7 września 20