Promuj to ogłoszenie

Inżynier Budowy

Data dodania: 2020-09-11 14:40:27ID: 1965

782Pokaż numeraneta.cytacka@rinkon.pl

RINKON to marka świadcząca wysokiej jakości usługi w branży wodno - kanalizacyjnej. Przez cały okres działalności firma RINKON zrealizowała szereg inwestycji dla instytucji państwowych, samorządów miejskich i gminnych oraz inwestorów prywatnych. Inwestycje te wymagały ścisłego przestrzegania europejskich procedur w zakresie wykonawstwa robót, pomiarów , odbiorów technicznych.
Praca w miejscowości Białe Błota.
Stanowisko INŻYNIERA BUDOWY obejmować będzie zakres obowiązków:

? umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów budowlanych
? wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji
? współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót
? sporządzanie ofert na prace budowlane

Od Kandydata oczekujemy:
? doświadczenia zawodowego
? zaangażowania i dyspozycyjności
? dokładność, rzetelność, skrupulatność
? bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
? umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
? prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
? stabilne zatrudnienie
? pracę na pełny etat
? umowa o pracę
? ciekawą pracę w ambitnym i zgranym zespole
? atrakcyjne warunki zatrudnienia
CV prosimy wysyłać na adres aneta.cytacka?małpa?rinkon.pl