Promuj to ogłoszenie

Pracownik dozoru Bydgoszcz

Data dodania: 2020-11-03 11:45:37ID: 2089

785Pokaż numerrekrutacja@armakrosno.pl

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych zatrudni:

Opis stanowiska:

- dozór obiektu produkcyjnego,

- praca w systemie zmianowym,

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat ,

- wynagrodzenie 2600 brutto + 20 % za godziny nocne,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych,

Kontakt w sprawie pracy rekrutacja od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15

rekrutacja 785 - 510-307,

kierownik 785- 514 - 696

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"