Promuj to ogłoszenie

Mobilny pracownik sprzątający / doczyszczanie obiektów/ dezynfekcja

Data dodania: 2020-11-05 17:25:25ID: 2105

510Pokaż numerp.buszek-morzuch@impel.pl

Dołącz do Jednej ze spółek Grupy Kapitałowej Impel, która zatrudni pracowników na stanowisko:

Mobilny pracownik sprzątający

Główne zadania:

dbanie nad profesjonalnym wykonaniem usług sprzątania,
doczyszczanie, dezynfekcja, zamgławianie pomieszczeń na terenie Bydgoszczy
umiejętność budowania pozytywnej, długotrwałej relacji z klientem
odpowiedzialność za powierzone obiekty
dbanie o powierzone narzędzia pracy ? samochód, telefon
Oczekujemy:

dyspozycyjności - praca w systemie zadaniowym
prawo jazdy kat. B (wymóg konieczny)
entuzjazmu i chęci do pracy
doświadczenia w usługach utrzymywania czystości
bardzo dobrej organizacji pracy własnej
?Oferujemy:

jasne warunki zatrudnienia oraz terminowe wynagrodzenie
premie uznaniowe
niezbędne narzędzia pracy
wdrożenie i przygotowanie do pracy
szkolenia (będziesz ekspertem w swojej dziedzinie)
możliwość udziału w innych inicjatywach organizowanych przez firmę Impel.
dodatkowe zlecenia, które zapewnią rozwój nowych umiejętności i przypływ dodatkowej gotówki.
Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 pod nr tel. 510 -013-506 , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.