Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Malarz Przemysłowy - Rockfin Sp. z o.o.

Data dodania: 2020-12-14 10:21:39ID: 2320

rekrutacja@rockfin.pl

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Siemens, MAN, MHPS, FLSmidth.Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

MALARZ PRZEMYSŁOWY
Miejsce pracy: Bydgoszcz, woj. kujawsko - pomorskieOpis stanowiska:

? Malowanie konstrukcji stalowych oraz zbiorników metodą hydrodynamiczną
? Realizacja procesów malarskich zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową


Wymagania:

? Umiejętność malowania metodą hydrodynamiczną
? Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza konstrukcji przemysłowych
? Zaangażowanie w pracę
? Dokładność


Oferujemy:

? Praca na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
? Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
? Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń
? Możliwość realizacji ciekawych projektów
? Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali, zaplecze socjalne)
? Prywatna opieka medyczna
? Dofinansowanie do karty MultiSport
? Możliwość wyjazdów za granicę w ramach delegacji


Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@rockfin.pl z wpisaną w tytule nazwą stanowiska. Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że będziemy mogli skontaktować się jedynie z wybranymi kandydatami.


Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r., Administratorem danych osobowych Kandydatów do pracy jest Rockfin Sp. z o.o., z siedzibą w Małkowie, ul. Pałacowa 9 Małkowo, 83-330 Żukowo, Polska, tel. +48 58 728 29 00.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rockfin Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Rockfin Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dokumenty aplikacyjne w naszej bazie, umieść w nich dodatkowo następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez Rockfin Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja@rockfin.pl


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA