Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Mobilny pracownik sprzątający

Data dodania: 2021-01-28 18:57:44ID: 2529

510Pokaż numerp.buszek-morzuch@impel.pl

HR for Business Sp. z o.o., będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta - ogólnopolskiej firmy z branży sprzątającej poszukuje osoby na stanowisko:

Osoby do Mobilnej Grupy sprzątającej, zajmującej się dbaniem o czystość i porządek sieci sklepów Biedronka.

Nie czekaj !Dołącz do profesjonalnej ekipy sprzątającej!

Oferujemy:

pracę od poniedziałku do piątku i wolne weekendy
niezbędne szkolenia wprowadzające
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
atrakcyjne wynagrodzenie
auto służbowe do dyspozycji w godzinach pracy
premie uznaniowe
możliwość dodatkowej pracy przy zamgławianiu, ozonowaniu i innych pracach w zależności od predyspozycji i doświadczenia
Wymagamy:

prawa jazdy kat B (wymógł konieczny )
dyspozycyjności i odpowiedzialności za wykonywane zadania
uczciwości
umiejętność obsługi maszyn czyszczących będzie dodatkowym atutem
gotowości do pracy w delegacji,
Zadania:

wykonujesz pracę zgodnie z harmonogramem, który dostajesz od Nas ( pełen opis i zdjęcia)
zamiataniem i myciem podłóg,
myciem mebli chłodniczych,
sprzątaniem stanowisk kasowych,
sprzątaniem wiaty na wózki, opróżnianiem koszy na śmieci.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 pod nr tel. 510 -013-506 , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.