Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Spawacz 135/136

Data dodania: 2021-02-12 09:28:00ID: 2585

603Pokaż numerkamil.wachocki@amador.com.pl

Firma "AMADOR" zatrudni spawaczy 135/136 do pracy na hali w Bydgoszczy.
Praca przy produkcji zbiorników - duże, grube elementy.

Opis stanowiska:
- przygotowanie elementów do spawania
- spawanie elementu
- obróbka po spawaniu

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe potwierdzone certyfikatami (warunek konieczny)
- znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny)
- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
- doświadczenie przy produkcji zbiorników będzie dodatkowym atutem
- dokładność oraz precyzja

Oferujemy:
- stałą pracę na długi okres czasu
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę zmianowa
- ubranie robocze
- możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach
- zakwaterowanie

CV prosimy wysyłać na adres: kamil.wachocki@amador.com.pl
W razie pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu: +48 603-104-815

CV prosimy przesyłać na maila ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na czas aktualnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Administratorem danych jest Firma Usługowo-Handlowa "AMADOR" z siedzibą w Płocku, al. Armii Krajowej 10 lok. 4A.