Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Brygadzista zmiany

Data dodania: 2021-03-24 11:46:31ID: 2680

503Pokaż numerrekrutacja@corsonhr.pl

Do renomowanej firmy elektronicznej w Bydgoszczy - poszukuję Brygadzisty Zmiany. Jeżeli pracowałeś/aś na podobnym stanowisku i dobrze czujesz się na stanowiskach liderskich, chcesz mieć wolne weekendy - doczytaj szczegóły i aplikuj jeszcze dziś.

Zakres obowiązków:
-Nadzór nad pracą podległego personelu (ok. 20 os.)
-Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego na zmianie
-Organizacja pracy pracowników oraz rozliczenie ich z osiągniętych wyników
-Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu montażowego
-Osiąganie wyników ilościowych i jakościowych na podległym obszarze
-Raportowanie od Przełożonego

Poszukiwane kompetencje:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku
-Wysokie zdolności liderskie
-Odpowiedzialność, zorientowanie na cel, komunikatywność
-Umiejętność organizowania i planowania
-Podstawowa znajomość zasad BHP
-Gotowość do pracy zmianowej
-Wykształcenie min. średnie (preferowane profile techniczne)

Mile widziane:
-Doświadczenie w branży elektronicznej
-Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
-Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
-Korzystne warunki płacowe + benefity (m.in. opieka medyczna)
-Wolne weekendy
-Praca w systemie 3-zmianowym oraz przyjemna atmosfera w firmie
-Możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie technicznej
-Wsparcie rekrutera CorsonHR na każdym etapie rekrutacji

CV prosimy przesyłać przez formularz: https://corsonhr.elevato.net/pl/lider-zmiany-bydgoszcz,ja,259

Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Lider Zmiany. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."