Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Quality Manager

Data dodania: 2021-03-29 13:17:50ID: 2697

503Pokaż numerrekrutacja@corsonhr.pl

Naszym Klientem jest stabilny pracodawca z branży technicznej, z ugruntowaną pozycją
na rynku polskim i światowym. W związku z dalszym, intensywnym rozwojem swojej fabryki w Bydgoszczy poszukuje Quality Managera.

Jeśli jesteś otwarta/y na zmiany zawodowe w obszarze quality, zachęcamy do przejrzenia poniższego ogłoszenia i wzięcia udziału w rekrutacji.

Zakres obowiązków:
Kompleksowe zarządzanie pracą działu jakości oraz reklamacji
Realizacja celów i strategii jakościowej firmy produkcyjnej
Nadzór nad całościowym procesem reklamacji i audytu
Planowanie procedur jakościowych oraz nadzór nad systemami ISO w firmie
Zapewnianie wysokiej jakości produktów oraz procesów
Nadzorowanie działań zabezpieczających, analiza przyczyny niezgodności i wprowadzanie niezbędnych działań korygujących i podnoszących jakość
Przeprowadzanie wewnętrznych audytów systemów i procesów
Zapewnienie szkoleń dla inżynierów o specyficznych wymaganiach Klientów
Nadzór nad inżynierami jakości, działem trenerskim (wewnętrznym) oraz systemami jakości
Ścisła współpraca z Klientami zagranicznymi
Raportowanie do General Manager?a

Poszukiwane kompetencje:
Wykształcenie wyższe, mile wiedziane techniczne
Minimum 7-8 lat doświadczenia na stanowisku Managera Jakości w firmie produkcyjnej
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży m.in. automotive, elektronicznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych
Znajomość wymagań zintegrowanego systemu zarządzania jakością wg. norm ISO 9001 i 14001 oraz 22301 i 27001(dokumentacja po angielsku) i IATF
Bardzo dobra, praktyczna znajomość standardów ISOoraz innych procedur jakościowych wykorzystywanych w firmach produkcyjnych
Bardzo dobra znajomość m.in: PPAP, FMEA, Six Sigma itp.
Wszechstronna, szeroka wiedza na temat analizy przyczyn źródłowych i metod rozwiązywania problemów jakościowych
Wysokie zdolności liderskie i organizacyjne
Zdolność myślenia strategicznego

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
Atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie
Przyjazne i otwarte środowisko pracy
Prywatne ubezpieczenie medyczne
Ubezpieczenie grupowe na życie
Dofinansowanie do posiłków
Nasze ogłoszenia cieszą się dużą popularnością, w związku z czym nie jesteśmy w stanie zadzwonić do każdego aplikującego Kandydata. Uprzejmie więc informujemy, że w pierwszej kolejności kontaktujemy się z osobami, których profil zawodowy jest najbliższy oczekiwaniom naszego Klienta. Dziękujemy za wyrozumiałość, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: 503 395 795.

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

,,Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym przez Administratora Danych Osobowych, którym jest: Corson s.c. (dalej CorsonHR) z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Przemysłowej 4A lok. 315 (kod pocztowy: 85-758), e-mail: info@corson.pl w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Quality Manager'a. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji."