Promuj to ogłoszenie

Tokarz - Ślusarz - Frezer - istnieje możliwość przyuczenia do zawodu

Data dodania: 2021-04-30 12:16:36ID: 2766

883Pokaż numerbartosz.siwek@ammega.com

W związku z rozwojem produkcji kół zębatych zatrudnimy Tokarza, Ślusarza i Frezera w oparciu o umowę o pracę z możliwością przyuczenia do zawodu. Megadyne Production Poland Sp. z o.o. istnieje od ponad 20 lat w Bydgoszczy.

Zakres obowiązków:
- wykonywanie operacji technologicznych obróbki skrawaniem zgodnie z instrukcją,
- dokonywanie pomiarów warsztatowych oraz jakościowa kwalifikacja kontrolowanych produktów,
- utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn.

Od kandydatów oczekujemy:
- pracowitości,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- podstawowej znajomości rysunku technicznego.

Oferujemy:
- zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie Brutto: 3500 zł - 4500 zł,
- fundusz socjalny dla pracowników,
- dofinansowanie do ubezpieczenia NNW
- możliwość przyuczenia do zawodu,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę na 2 zmiany (poniedziałek-piątek),
- pracę w dobrej, przyjaznej atmosferze.

Miejsce pracy: ul. Ołowiana 10 (Osowa Góra) - Bydgoszcz.

Informacje od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30.

Osoby zainteresowane podjęciem zatrudnienia na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Wysyłając aplikację wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Megadyne Production Poland Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Równocześnie oświadczasz, że poinformowano Ciebie, iż Administratorem danych osobowych jest Megadyne Production Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy 85-461, ul. Ołowiana 10. Masz prawo dostępu do swoich danych, jak również do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę zgodnie z procedurą.