Promuj to ogłoszenie

Mobilny pracownik sprzątający / doczyszczanie obiektów

Data dodania: 2021-05-04 11:57:49ID: 2774

510Pokaż numerp.buszek-morzuch@impel.pl

Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną, samodzielną i lubisz kontakt z ludźmi oraz masz już doświadczenie na podobnym stanowisku zapraszamy do współpracy!

Firma o wieloletnim doświadczeniu na rynku poszukuje osób do grupy mobilnej, która będzie świadczyć usługi porządkowo-czystościowe na naszych obiektach.

Zapewniamy samochód służbowy oraz telefon!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Osoba sprzątająca z prawem jazdy
Miejsce pracy: teren woj. kujawsko - pomorskiego.

Zadania/Czynności:

-Świadczenie usługi porządkowo-czystościowej na podległych obiektach, praca każdego dnia na innym obiekcie (przemieszczanie się autem służbowym)- mycie okien, doczyszczanie i mycie podłóg, obsługa maszyny czyszczącej, inne prace porządkowe
-Raportowanie swojej pracy do przełożonego,
-Dbanie o wizerunek firmy,
-Dbanie o powierzone narzędzia pracy ? samochód, telefon
-Praca w różnych porach dnia ? wg przygotowanego miesięcznego harmonogramu

Wymagania:

-Prawo jazdy kat.B,
-Samodzielność,
-Rzetelność,
-Zaangażowanie w wykonywanie zadań,
-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-Wynagrodzenie 21 zł - 25 zł brutto
-Możliwość zatrudnienia od ZARAZ!
-Umowę zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS
-Gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze na 10 ? tego każdego miesiąca
-Dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji
-Dodatkowe zlecenia, które zapewnią rozwój nowych umiejętności i przypływ dodatkowej gotówki.
-Pracę w przyjaznym zespole i wsparcie kierownik obiektu

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 pod nr tel. 510 -013-506 , po godzinie 16.00 prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. tel.: 71 711 01 44

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.

Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118.