Zamknij
REKLAMA
Promuj to ogłoszenie

Inżynier Sprzedaży Budownictwo Infrastrukturalne

Data dodania: 2021-06-08 15:35:14ID: 2883

rekrutacja.hti292@hti-bp.pl

HTI
HANDEL TECHNIKĄ INFRASTRUKTURY

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, której działalnością podstawową jest zapewnienie rozwiązań dla inwestycji infrastrukturalnych. Posiadamy kilkanaście placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie materiałów dla naszych klientów, a w szczególności inwestorów, wykonawców i firm projektowych.
Aktualnie w związku z prężnym rozwojem chcielibyśmy zaprosić do naszego zespołu ambitnego, samodzielnego i gotowego na nowe wyzwania kandydata na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży - Budownictwo Infrastrukturalne

Naszemu wybranemu kandydatowi z przyjemnością zaproponujemy:
? stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
? konkurencyjne wynagrodzenie,
? pracę mobilną w atmosferze współpracy, przy wsparciu doświadczonego i energicznego zespołu,
? adekwatne narzędzia pracy ? m.in. samochód, komputer, telefon,
? program wdrożenia w zakresie oferowanych rozwiązań technologicznych,
? ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów,
? dużą samodzielność w działaniu,
? możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy,
? pakiet medyczny i kartę Mutlisport.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za reprezentowanie firmy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego budując silną pozycję firmy poprzez:
? budowanie sieci kontaktów z potencjalnymi klientami firmy,
? pozyskiwanie na podległym terenie nowych klientów - zarówno Generalnych Wykonawców jak i małych i średnich firm zajmujących się budową infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej, gazowej i ciepłowniczej oraz budową dróg i mostów,
? utrzymywanie oraz rozwój długofalowych relacji z klientami, dostawcami i inwestorami,
? profesjonalną doradztwo techniczne i pomoc w doborze optymalnych rozwiązań technicznych,
? negocjowanie oraz przygotowywanie ofert handlowych,
? realizację założonych planów sprzedaży,
? monitorowanie działań konkurencji,
? ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie oferowanego asortymentu,
? raportowanie wyników pracy do Dyrektora Zarządzającego.

Do współpracy zapraszamy kandydata który:
? z pasją realizuje się w sprzedaży i efektywnie buduje długofalowe relacje biznesowe,
? posiada wykształcenie min. średnie ( mile widziane wyższe techniczne )
? posiada doświadczenie handlowe w branży sieci zewnętrznych / systemów do budowy infrastruktury wodociągowo-kanalizacyjnej, gazowej, ciepłowniczej, a także infrastruktury drogowej i kolejowej
? ma zdolność do łatwego funkcjonowania w tematyce technicznej i szybko przyswaja nowe zagadnienia,
? cechuje go wysoki poziom komunikacji i duża samodzielność w działaniu oraz ukierunkowanie na realizację wyznaczonego celu,
? bardzo dobrze planuje i organizuje pracę własną,
? posiada prawo jazdy kat. B.


Wysyłając swoją aplikacje (zawierającą CV) na adres: rekrutacja.hti292@hti-bp.pl wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przez BP Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Północ Spółka komandytowa z siedzibą w Gdańsku, ul. Przywidzka 4, 80-174 Gdańsk, wszystkich danych osobowych zawartych w dokumentach złożonych przez Pana/Panią w toku procesu rekrutacyjnego (w tym w CV), dla celów prowadzonej rekrutacji.

Szanowni Państwo,

Zawiadamiamy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe podane nam w przesłanej przez Państwa aplikacji (proces rekrutacji).

1. Administratorem danych osobowych jest HTI BP Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Północ Spółka komandytowa z siedzibą w Gdańsku, ul. Przywidzka 4 , 80-174 Gdańsk
a. e-mail - ochrona.danych@grupa-hbh.pl
2. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia, na warunkach odrębnie przewidzianych prawem.
3. Pracujemy wyłącznie na danych podanych przez Państwa w trakcie procesu rekrutacji.
4. Państwa dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w toku którego złożyli Państwo aplikację i zostaną usunięte natychmiast po jego zakończeniu to jest najpóźniej w dniu podpisania umowy o pracę z kandydatem który w wyniku tej rekrutacji pozytywnie zakończył okres próbny i zostanie zatrudniony na umowę o pracę. Jednakże, jeśli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych, wówczas przetwarzamy Państwa dane osobowe również dla dalszych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy.
5. W przypadku, gdy wyrazili Państwo zainteresowanie aplikowaniem na stanowisko w innej Spółce Grupy i wyrazili Państwo zgodę na przekazanie złożonych przez Państwa dokumentów do tej Spółki w zakresie terminów usunięcia Państwa danych Osobowych obowiązują zapisy zawarte w punkcie 4.
6. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest konieczność wypełnienia przez nas obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. c) wynikającego z przepisów prawa pracy lub Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) jeżeli podali nam Państwo szerszy zakres informacji niż wymagany przez prawo pracy. Jeśli udzielili Państwo zgody, informujemy, iż zgoda ta może być w dowolnym czasie cofnięta, jednak nie ma to wpływu na legalność wcześniejszego przetwarzania danych na jej podstawie.
7. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednakże jest nam niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku ich braku, nie będziemy mogli skontaktować się z Państwem i przeprowadzić w sposób należyty rekrutacji z Państwa udziałem.
8. Odbiorcami Państwa danych mogą być podmioty zewnętrzne, z którymi współpracujemy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz inna Spółka Grupy w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przekazanie jej Państwa danych osobowych.
9. Zawiadamiamy, że Państwa dane nie będą przedmiotem zautomatyzowanych procesów decyzyjnych ani nie będą udostępniane poza obszarem Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub organizacjom międzynarodowym.
10. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
11. W razie pytań, wątpliwości lub w przypadku potrzeby zmiany / aktualizacji danych, prosimy o kontakt na adres lub email wskazany w punkcie 1


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA