Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds. sprzedaży

Data dodania: 2021-07-14 15:36:34ID: 2976

575Pokaż numerizabela.florczak@logart.com.pl

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów. Obecnie dla jednego z naszych klientów wiodącego dystrybutora materiałów elektroizolacyjnych, poszukujemy handlowców.
Zakres obowiązków:
? Rozwój sprzedaży i promowanie produktów chemicznych dla elektroniki
? Budowanie krótko i długoterminowych strategii sprzedaży na podległym terenie
? Pozyskiwanie klientów i rozwój współpracy
? Przygotowanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych
? Bezpośredni kontakt z dostawcami
? Doradztwo techniczne
Wymagania:
? Doświadczenie w branży elektronicznej
? Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana elektronika lub chemia)
? Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu
? Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
? Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, warunek konieczny
Oferujemy:
? Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
? Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku
? Możliwość rozwoju
? Atrakcyjne wynagrodzenie
? Niezbędne narzędzia pracy (auto. iPad, telefon)