Zamknij
Promuj to ogłoszenie

Magazynier - Logistyka Stokrotka Sp. z o.o.

Data dodania: 2022-05-12 15:44:02ID: 4002

502Pokaż numerpraca@stokrotka.pl

Zakres obowiązków
- Prace magazynowe związane z załadunkiem/rozładunkiem towaru
- Przyjmowanie dostaw zewnętrznych według określonych procedur
- Kontrola stanów magazynowych
- Obsługa wózków widłowych
- Kompletacja towaru według ustalonych zasad
- Utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
- Przestrzeganie przepisów BHP
- Inne prace wykonywane w magazynie zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania
- Zaangażowanie, motywacja do pracy
- Sumienność i punktualność
- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
- Umiejętność współpracy w zespole
- Uprawnienia do obsługi wózków widłowych lub prawo jazdy kat. B
- Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
- Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy
- Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy, dzięki któremu zarobisz więcej!
- Stabilność zatrudnienia – a to w dzisiejszych czasach podstawa!
- Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
- Solidny zastrzyk gotówki na święta – karta prepaid na zakupy w sklepach Stokrotka do 800 zł rocznie
- Bonus mikołajkowy do 60 zł na dziecko
- Bonus wakacyjny do 200 zł
- Wyprawkę dla maleństwa
- Super nagrody w konkursie „Prosty Pomysł-duże korzyści”
- Szkolenia stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
- Realną szansę rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego
- Możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków ubezpieczenia na życie