Zamknij

Promuj to ogłoszenie

Inżynier Jakości

Data dodania: 2018-11-19 14:36:43ID: 634

604Pokaż numerkadry@rockfin.com.pl

Rockfin Sp z o.o. powstał w 1991 roku i jest firmą inżynierską, oferującą kompleksową obsługę od projektowania poprzez produkcję, testy, badania, serwis oraz dostawę części zamiennych do systemów olejowych, paliwowych, wodnych, gazowych oraz wysokociśnieniowych układów hydrauliki i sterowania.
Pracujemy w obrębie różnych gałęzi przemysłu dla klientów z całego świata.

Rockfin Sp. z o.o. zatrudnia ponad 450 pracowników, w tym 200 inżynierów.
Projektujemy urządzenia z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania CAD 3D oraz numerycznych metod obliczeniowych. Nasz główny zakład produkcyjny zlokalizowany jest niedaleko Gdańska, w nowoczesnych halach produkcyjnych o łącznej powierzchni 6000m2, wyposażonych w suwnice o udźwigu do 140 ton.

W związku z rozwojem firmy i ciągłym powiększaniem kadry specjalistów, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

INŻYNIER JAKOŚCI
Miejsce pracy: Bydgoszcz/ woj. kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:
? Kontrola jakości bieżącej produkcji
? Kontrola wymiarowa elementów metalowych na zgodność z dokumentacją wykonawczą
? Kontakt z jednostkami certyfikującymi
? Udział w próbach końcowych gotowego wyrobu
? Nadzór nad wyrobem niezgodnym
? Zlecanie dostawcom przeprowadzanie badań nieniszczących konstrukcji spawanych i nadzór nad ich realizacją
? Wprowadzanie usprawnień w realizowanym obszarze pracy
? Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową wyrobu

Wymagania:
? Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: Mechanika i budowa maszyn)
? Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Jakości bądź zbliżonym
? Umiejętność wykonywania pomiarów narzędziami kontrolno-pomiarowymi
? Znajomość programów pakietu MS Office i programu AutoCad
? Znajomość zagadnień technicznych w obszarze spawalnictwa lub hydrauliki siłowej
? Mile widziana znajomość języka angielskiego
? Mile widziane uprawnienia VT / IWE / IWI, audytora wewnętrznego ISO
? Mile widziane doświadczenie w kierowaniu grupą osób

Oferujemy:
? Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
? Dostęp do najnowszych technologii stosowanych w koncernach światowych
? Możliwość szkoleń oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
? Dofinansowanie do studiów i nauki języka obcego
? Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do zajęć sportowo- rekreacyjnych, dofinansowanie do wypoczynku dzieci)
? Prywatna opieka medyczna
? Elastyczny czas pracy
? Przyjazna atmosfera w pracy w zgranym zespole specjalistów
? Możliwość realizacji ciekawych projektów

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres kadry@rockfin.com.pl
Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości.
Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016r., Administratorem danych osobowych Kandydatów do pracy jest Rockfin Sp. z o.o., z siedzibą w Małkowie, ul. Pałacowa 9 Małkowo, 83-330 Żukowo, Polska, tel. +48 58 728 29 00.
Klikając w przycisk ?Aplikuj? lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Rockfin Sp. z o.o. zgadzasz się na przetwarzanie przez Rockfin Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dokumenty aplikacyjne w naszej bazie, umieść w nich dodatkowo następującą zgodę: ?Zgadzam się na przetwarzanie przez Rockfin Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych rekrutacji?.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem kadry@rockfin.com.pl
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.
Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
© bydgoszcz24.pl | Prawa zastrzeżone