Promuj to ogłoszenie

Lider / Brygadzista CNC

Data dodania: 2019-02-27 15:00:59ID: 775

608Pokaż numerkamila.wrobel@pl.manpowergroup.com

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

W związku z uruchomieniem nowej produkcji poszukujemy doświadczonych pracowników do nowego parku maszynowego w Bydgoszczy na stanowisko:

Lider - Brygadzista CNC

Obowiązki na stanowisku:
? Zarządzanie zespołem podległych pracowników (wyznaczanie, koordynowanie zadań) w obszarze technologii CNC
? Uczestnictwo w uruchamianiu nowych produktów
? Nadzór nad produkcją na dziale maszyn CNC
? Nadzór nad dokumentacją techniczną i technologiczną
? Nadzór nad jakością wytarzanych wyrobów

Oczekiwania od Kandydata:
?Wykształcenie średnie techniczne
?Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze CNC
?Doświadczenie w zarządzaniu zespołem (minimum 10-osobowym)
?Znajomość systemu SAP - mile widziana
?Umiejętność czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
?Znajomość metodologii LEAN (5S, TPM)
?Znajomość MS Office
?Bardzo dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne

Co zapewnia Pracodawca:
?Umowa o pracę, docelowo na czas nieokreślony
?Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
?Przyjazny system wdrożenia na stanowisku pracy i szkoleń wstępnych
?Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny
?Wynagrodzenie zasadnicze + premia roczna
?Prywatna opieka medyczna dla pracownika oraz członków rodziny
?Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
?Dofinansowanie obiadów (stołówka zakładowa)
?Dofinansowanie wczasów/ wypoczynku
?Talony na święta
?Profity dla członków rodziny (paczki, prezenty dla dzieci pracowników)
?Pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach
?Profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach programu rekomendacji