Promuj to ogłoszenie

Monter szaf metalowych

Data dodania: 2019-04-25 11:27:35ID: 891

693Pokaż numerhr@metalkas.com.pl

Metalkas Sp. z o.o. to intensywnie rozwijająca się spółka z kapitałem polskim, z 60-letnią tradycją, o uznanej i ugruntowanej pozycji na rynku.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
MONTER SZAF METALOWYCH

Miejsce pracy: Bydgoszcz, ul. Deszczowa 63

ZAKRES ZADAŃ:
? montaż mebli metalowych zgodnie z dokumentacją;
? testowanie, kontrola działania zabezpieczeń;
? wykonywanie drobnych prac ślusarskich.

OCZEKUJEMY:
? Rzetelności, pracowitości;
? Umiejętności czytania dokumentacji technicznej;
? Zdolności manualnych, skrupulatności, precyzji;
? Dyspozycyjności (praca w systemie dwuzmianowym).

OFERUJEMY:
? Atrakcyjne wynagrodzenie,
? Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

KONTAKT:
adres: Bydgoszcz, ul. Deszczowa 63
e-mail: hr@metalkas.com.pl
telefon: 693-627-075