Promuj to ogłoszenie

Pracownik produkcji - operator linii rozlewniczej

Data dodania: 2019-06-17 18:22:28ID: 991

572Pokaż numerhrdoradztwo@hrnavigator.com.pl

Dla naszego Klienta ? lidera z branży FMCG poszukujemy osób na stanowisko Pracownika produkcji - operatora linii rozlewniczej.
Opis stanowiska:
- utrzymanie maszyn i utrzymanie ich w sprawności technicznej,
- usuwanie wad i usterek
- zmiana formatu maszyn.
Klient oferuje:
- miejsce pracy: Ostromecko k. Bydgoszczy,
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
- zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych, rozwoju i awansów,
- bezpieczne i czyste środowisko pracy,
- opiekę przełożonego oraz planowanie kolejnych etapów rozwoju zawodowego,
Wymagania:
- mile widziane wykształcenie zawodowe,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
- umiejętność pracy w zespole.